BeSafe IZI Comfort X3 > varianta 46 interier car

BeSafe
OBVYKLÁ CENA 6.790,00 Kč
UŠETŘÍTE 791,00 Kč
CENA 5.999,00 Kč
Objednat 1 kus
Polohovací autosedačka BeSafe iZi Comfort X3 je vybavena unikátním napínacím systémem pasů a poskytuje zvýšenou ochranu proti bočnímu nárazu.

Autosedačka je vhodná od 9 do 18 kg. Poutá se pomocí tříbodového bezpečnostního pásu a má homologaci dle bezpečnostní normy ECE R44/04. Instalace do automobilu je velmi jednoduchá a rychlá. Autosedačka BeSafe iZi Comfort se instaluje pouze po směru jízdy. Vrchní automobilový pás je na obou stranách uchycen v co nejvyšších možných bodech a spolu s unikátním napínacím systémem zajišťuje autosedačce maximální stabilitu. Vylepšená boční ochrana lépe absorbuje nárazovou energii a tím více chrání zranitelné části těla včetně hlavy a krku. Nový systém výškového nastavení podhlavníku automaticky nastavuje i výšku pásů. I u modelu iZi Comfort najdete několik vylepšení v oblasti komfortu cestování. Celá autosedačka je polohovací a má prodlouženou zádovou část s ventilačními otvory. Nový magnetický systém udrží rozepnuté integrované pásy mimo plochu autosedačky a tím ulehčuje manipulaci s dítětem. Použitý potah je velmi příjemný na dotek a lze ho sejmout a prát na 30 stupňů.

HTS BeSafe je norská rodinná firma, která svoje výrobky se vyváží do 27 zemí Evropy a Asie. Jejich první autosedačka byla vyrobena počátkem šedesátých let a v současnosti vyrůstá každé třetí skandinávské dítě v autosedačce od BeSafe.

BeSafe nevyvíjí autosedačky proto, aby byly nejlepší v testech. Chtějí, aby byly nejlepší při skutečných situacích. Díky zodpovědné práci všech zaměstnanců vyrábí nejbezpečnější autosedačky v Evropě. Pro HTS BeSafe není bezpečí jen jedním z požadavků - je to jejich životní styl. Současné testy ukazují, že autosedačky BeSafe jsou lídrem v bezpečnosti. V posledních letech vyvinuli zcela nové inovativní bezpečnostní koncepty. Ty přinášejí jak lepší výsledky, tak i jednodušší používání, které snižuje riziko nesprávného použití. A tou pomyslnou třešničkou na dortu je design. Za poslední roky obdržely výrobky BeSafe několik prestižních ocenění jako Red Dot a IF Design Award.

Váha: 9-18 kg
Věk: cca od 1 roku do 4 let
Skupina: I
Instalace: 3-bodovým pásem
Uchycení: po směru jízdy

Instruktážní video: