Monitor dechu kojence NANNY

Jablotron
CENA 2.799,00 Kč
kus
Stále skladem - odesíláme ihned!!
Monitor dechu kojence BM-02 NANNY je zařízení, které sleduje pravidelnost dechu a pohyby kojence.Účelem výrobku je upozornit na případné nebezpečí tzv. syndromu náhlého úmrtí kojence.Děti do 1 roku mají nepravidelné dýchání a z nevyjasněných příčin se někdy stane, že se kojenec "zapomene nadechnout".K zástavě dechu však může dojít i z jiných příčin / zvratky, projev nemoci, atd./.

Snímací podložka monitoru Nanny se umísťuje pod matraci, na které dítě leží.V podložce je zabudován citlivý senzor, který je schopen zachytit pohyb hrudníčku dítěte.Signál ze snímače je veden do přístroje, který hlídá pravidelnost dechu nebo pohyby dítěte.Pokud se kojenec nenadechne déle než 20 sekund nebo se jeho frekvence dýchání sníží pod přípustnou mez, začne zařízení vydávat varovný zvuk.

Výhodou zařízení Nanny je, že žádným způsobem neovlivňuje ani neomezuje dítě.Na rozdíl od jiných podobných výrobků nevyžaduje umístění snímače přímo na tělo kojence, ani na něj nepůsobí žádným druhem energetického pole.Proto nemá žádný negativní účinek na zdravý vývoj dítěte.
Přednosti chůvičky Nanny:
záruční doba 24 měsíců

snadná údržba - snímací deska je zalitá ve speciální fólii, která zabraňuje vniknutí vlhkosti do konstrukce desky a umožňuje snadné čištění

uzavření desky ve speciální fólii zajišťuje dlouhodobou spolehlivou ochranu citlivého senzoru proti vlivu prostředí

test při zapnutí - přístroj nelze zapnout, pokud baterie neobstojí v zátěžovém testu, který probíhá při zapnutí přístroje (přístroj tak nemůže nečekaně vysadit svoji činnost)

výrazný zvuk poplachového signálu - dobře slyšitelný i přes zeď díky kvalitnímu akustickému měniči

zřetelně označený stav přístroje na vypínači - Zapnutí / Vypnutí

potvrzení zapnutí přístroje pípnutím

umístění dle potřeby - vyhodnocovací jednotku lze umístit až 5m od postýlky do vedlejší místnosti (tato prodlužovaní šňůra je součást příslušenství)

baterie v ceně - provoz pouze na 2 tužkové baterie (kvalitní alkalické baterie jsou součástí dodávky) .Nepoužívat dobíjecí baterie !!!

dlouhá životnost baterií – díky velmi malé spotřebě ovládací jednotky (pouze 0,2mA)

malý rozměr vyhodnocovací jednotky - oceníte při cestách k babičce apod.

velká snímací deska – její rozměr plně dostačuje ke snímání miminka v postýlce

bezpečné uchycení vyhodnocovací jednotky k postýlce – bezpečnostní spona na řemínku nedovolí, aby při manipulaci v postýlce maminka nechtěně shodila vyhodnocovací jednotku na zem

snadná instalace

český výrobek – snadný a dostupný záruční i pozáruční servis.

Kompletní sada obsahuje: 1 ks snímací deska 50x30 cm, ovladač, držák na ovladač, kabel 1,5 m, prodlužovací kabel 5m, 2 ks alkalické tužkové baterie.

Možno dokoupit : snímací deska 50x30 cm za 879,- kč. / v případě použití do další postýlky/.