Zavinovačka do autosedačky BIOBA Emitex > varianta hnědá

EMITEX
CENA 810,00 Kč
kus
Zavinovačka s vnitřní a vnější stranou z BIO bavlněného úpletu, který je dobře využitelný v teplejších dnech a je vhodný pro miminka s citlivou pokožkou. Díky rozepínání zadní části zavinovačky na druky, lze zavinovačku použít u všech typů 5ti bodového upínání bezpečnostních pásů.

Pro děti 0-12 měsíců.

Zavinovačka je velmi praktický výrobek, který si našel mnoho spokojených zákazníků. Vnitřní a vnější strana je z BIO bavlněného úpletu, který je dobře využitelný v teplejších dnech a je vhodný pro miminka s citlivou pokožkou. Díky rozepínání zadní části zavinovačky na druky, lze zavinovačku použít u všech typů 5ti bodového upínání bezpečnostních pásů. Pro děti 0-12 měsíců. Délka 90 cm umožňuje užívání i u starších dětí podle jejich velikosti.


Univerzální způsoby využití: v autosedačce, v hlubokém kočárku, ve sportovním kočárku, v přenosné tašce pro dítě, v postýlcePraktické detaily pro pohodlí dítěte: praktické otvory pro ruce dítěte, vhodné pro děti které rády pohybují ručičkami a nesnášejí pocit stažení v zavinovačceRozměr: délka zavinovačky: 90 cm; šířka zavinovačky je pohyblivá v závislosti na stažení při zavinutí


Složení materiálu
Vnější + vnitřní látka: 100% BIO bavlněný úplet
Výplň: 100% polyester


Praktické a jednoduché ošetřování
Lze prát do 30°