RÖMER BABY-SAFE PLUS SHR II > varianta Wine rose

RÖMER
CENA 5.590,00 Kč
kus
Sedačka BABY-SAFE plus SHR II má všechny bezpečnostní a komfortní funkce, které nabízí sedačka BABY-SAFE plus II. Integrované adaptéry navíc nabízejí jednoduché připojení na kočárky BRITAX, které jsou vybaveny systémem CLICK & GO®, a tlačítko pro inovativní uvolňování jednou rukou (SHR systém) umožňuje snadné vyjmutí sedačky z kočárku pouze jednou rukou. Díky měkké části na rukojeti pro přenášení se vám dětská autosedačka komfortněji ponese.

Popis:
- Umístění proti směru jízdy
- Hluboké, měkce tvarované bočnice zajišťují optimální ochranu proti bočnímu nárazu
- 5bodový bezpečnostní pás s nastavováním jedním zatažením
- Mechanismus ovladatelný jednou rukou pro snadné vyjímání z kočárku
- Výškově nastavitelná hlavová opěrka a pás se snadným nastavením jednou rukou předchází pochybením při opakovaném navlékání pásů
- Integrovaný naklápěcí systém pro rovnější polohu při ležení dítěte
- Rychle odnímatelný potah bez potřeby vyvlékání pásů
- Schváleno pro použití v letadle – CertifikaceTUV pro leteckou dopravu
- Instalace se základnou BABY-SAFE Belted Base nebo BABY-SAFE ISOFIX Base
- Instalace 3bodovým bezpečnostním pásem

Jedinečné bezpečnostní zařízení ve tvaru písmene D, nazvané D-SIP®, bylo navrženo do obou stran nových dětských autosedaček BABY-SAFE.

Zařízení D-SIP® je na straně směřující ke dveřím vozidla jednoduše zvednuté, když se sedačka instaluje do vozidla, a slyšitelné zaklapnutí pak potvrzuje, že bylo zařízení D-SIP® zafixováno na svém místě. Tímto způsobem zkracuje zařízení D-SIP® vzdálenost od dveří, u kterých je dětská autosedačka umístěná.