Dětské sandály COQUI 8852 FOBEE > varianta Mint/New Rouge > 30/31

COQUI
CENA 357,00 Kč
Objednat 1 kus
Oblíbené dětské sandálky Coqui v hezkém barevném provedení. Bezpečnost je potvrzena certifikátem kvality od firmy ITC.
Obuv je bez obsahu těžkých kovů.
Podrážka nebarví a neklouže za sucha ani za mokra.
Antibakteriální materiál CoquiAir.

Dětské sandály Coqui Little Frog jsou jako stvořené pro naše malé ratolesti. Jejich malé nožky v nich budou v bezpečí po celý den. Jsou jako stvořené pro léto u vody. Jsou velmi lehké a pohodlné. Snadno se nazouvají i vyzouvají a jsou vhodné k celodennímu nošení. Patentovaný pásek udrží nohu pevně v botě. Je měkký, mírně pružný, lehce se nazouvá a netvoří otlaky.

Jedinečný materiál sandálů Coqui poskytuje komfort a jeho bezpečnost je potvrzena certifikátem kvality od firmy ITC.
Podrážka nebarví a boty nekloužou za sucha ani za mokra. Obuv je bez obsahu těžkých kovů. Jsou vhodné i jako domácí pantofle nebo přezůvky do školy.
Ergonomický tvar podporuje přirozenou polohu chodidla a podporuje správný vývoj nohy. Důmyslně vytvořená podrážka tlumí nárazy, chrání páteř i klouby. Při znečištění je velmi snadná údržba, stačí je pouze omýt vodou.

Jsou vyrobeny z materiálu CoquiAir, který je velmi lehký a snižuje riziko přenosu bakterií. Perforace na botě zajistí odvod vlhkosti a špíny.
Vaše děti v nich mohou dovádět po celý den bez ztráty komfortu a pohodlí. Naše výrobní technologie myslí na zdraví a přirozený vývoj vašich dětí.
Dopřejte jim kvalitní obuv značky Coqui.


Délky stélky:

č. 30/31 - 20,5 cm
č. 32/33 - 21,5 cm
č. 33/34 - 22,5 cm
č. 34/35 - 23 cm
DOSTUPNÉ ROZMĚRY