  3. Dětské plátěné tenisky DDStep C100-61963D
Dětské plátěné tenisky DDStep C100-61963D
Dostupnost
Skladem
Velikost
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:C100-61963D
EAN kód:758589372314
velikost:22
Výrobce:D.D.STEP
barva:sv.růžová
Kompletní specifikace
  • Dětská plátěná obuv DDStep
  • použité materiály, testované v české laboratoři
  • prostorná anatomicky tvarovaná špička poskytující dostatečný prostor pro prsty
  • vyndávací stélky absorbující vlhkost
  • ohebné měkké neklouzavé podešve s nízkou hmotností
  • vpředu mírný okop chránící špičku
  • vycházková a volnočasová obuv
Stélka:
22 - 145 mm
23 - 151 mm
24 - 158 mm
25 - 164 mm
26 - 171 mm
27 - 178 mm
28 - 184 mm
29 - 190 mm
30 - 196 mm
31 - 203 mm
32 - 211 mm
33 - 218 mm